Váš košík


Som tak prázdny... :(Nakupovať


Emfotoknihy - Kto sme?

Sľub – pozícia

Pevne si stojíme za všetkými produktami, ktoré vyrábame. Nič pre nás nie je dôležitejšie ako Vaša úplná spokojnosť.

Najvyššia kvalita tlače

Naši zákazníci sa stretávajú s maximálnou možnou kvalitou tlače.

Rýchly obrat – rýchla preprava

Usilovne pracujeme na tom, aby sme Vašu objednávku vybavili a expedovali čo najrýchlejšie. Ak požiadate o ešte rýchlejšie spracovanie, prečítajte si viac o našej Expres Službe.

Vášeň pre dokonalosť

Od nášho tímu zákazníckych služieb po naše tlačiarenské a dokončovacie pracoviská - sme tím perfekcionistov. Podporujeme spoločný cieľ – poskytovať odborné, komplexné služby a konečný produkt, ktorý presiahne Vaše očakávania.

Kvalita je prvoradá

Ponúkame celú plejádu možností na uchovanie Vašich fotografií. Usilujeme sa byť správcom cennej knihy alebo fotoalbum v pôvodnej kvalite. Týka sa to tlače na udržateľnom papieri, na kvalitnom plátne alebo spracované na najmodernejších dostupných kovoch. EMFOTOKNIHy prinášajú to najlepšie na fotografiách, na ktorých Vám najviac záleží.

Zákaznícky servis

Duch doby rozširuje a posúva vpred každý náš krok, ktorý robíme. Snažíme sa prekonať Vaše očakávanie – nech už ste odborníkom vo fotografovaní alebo len nadšeným fanúšikom, kronikárom života okolo Vás. Spoločným úsilím vytvorme niečo nádherné, čo prekoná nánosy času.

Za inšpiráciou

Príliš veľa možností ? Rozumieme. Zverte sa niekomu z našich odborníkov na zákaznícke služby. Pomôže Vám priblížiť možností zachytenia dokonalých okamihov a spomienok. Obráťte sa na nás s dôverou, pošlite nám  e – mail, aby sme mohli pokračovať v realizácií Vašich tvorivých nápadov.

EMFOTOKNIHY je neopakovateľná tým, že pomáha nadšencom fotografií zachovať to, na čom každému z Vás najviac záleží. Dnes ponúkame neobmedzené možností pre profesionálov i amatérov, ktorí hľadajú plody práce najvyššej kvality. Jej základom je citlivé oko a najmodernejšia technológia. Výsledkom tohto spojenia je zaručená spokojnosť Vaša i naša.

Prophoto s.r.o.

Kostolné námestie 1, 071 01 Michalovce

info@emfotoknihy.sk

+421 56 628 19 14, 0949 237 046

Hodiny

PON-PIA: 8:00 - 16:00
SOB-NED: ZATVORENÉ